Buluşma Noktanız
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Buluşma Noktanız

Yeni Buluşma Noktanız

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
En iyi yollayıcılar
Admin
---Nam-ı Kemal Fıkaraları(terbıyesız bayanlar gırmesın ) en buyuk yalan I_vote_lcap---Nam-ı Kemal Fıkaraları(terbıyesız bayanlar gırmesın ) en buyuk yalan I_voting_bar---Nam-ı Kemal Fıkaraları(terbıyesız bayanlar gırmesın ) en buyuk yalan I_vote_rcap 
modokol
---Nam-ı Kemal Fıkaraları(terbıyesız bayanlar gırmesın ) en buyuk yalan I_vote_lcap---Nam-ı Kemal Fıkaraları(terbıyesız bayanlar gırmesın ) en buyuk yalan I_voting_bar---Nam-ı Kemal Fıkaraları(terbıyesız bayanlar gırmesın ) en buyuk yalan I_vote_rcap 
Rock4Ever
LeBronJames
haskoy
En son konular
» Evlenilecek Kız Modeli ( okuyun sızde boyle kız ıstersınız) :D
---Nam-ı Kemal Fıkaraları(terbıyesız bayanlar gırmesın ) en buyuk yalan Icon_minitimeÇarş. Ekim 22, 2008 6:54 pm tarafından Admin

» Doğum Tarihinizi Yazın Herşeyi Öğrenin Neler Neler Söylüo Maşallah
---Nam-ı Kemal Fıkaraları(terbıyesız bayanlar gırmesın ) en buyuk yalan Icon_minitimeÇarş. Ekim 08, 2008 10:03 am tarafından LeBronJames

» Foruma Giriş Sayfası Eklendi(Lütfen Deneyin)
---Nam-ı Kemal Fıkaraları(terbıyesız bayanlar gırmesın ) en buyuk yalan Icon_minitimePtsi Ekim 06, 2008 11:24 pm tarafından LeBronJames

» GTA Grand Theft Auto: San Andreas - Superman Olma
---Nam-ı Kemal Fıkaraları(terbıyesız bayanlar gırmesın ) en buyuk yalan Icon_minitimePtsi Ekim 06, 2008 9:29 pm tarafından LeBronJames

» Alexsandro de Souza (nam-ı deger ALEX )
---Nam-ı Kemal Fıkaraları(terbıyesız bayanlar gırmesın ) en buyuk yalan Icon_minitimePtsi Ekim 06, 2008 9:25 pm tarafından LeBronJames

» Temel Fıkraları---verdim ama
---Nam-ı Kemal Fıkaraları(terbıyesız bayanlar gırmesın ) en buyuk yalan Icon_minitimePtsi Ekim 06, 2008 9:21 pm tarafından LeBronJames

» Temel Fıkraları---uy paralar
---Nam-ı Kemal Fıkaraları(terbıyesız bayanlar gırmesın ) en buyuk yalan Icon_minitimePtsi Ekim 06, 2008 9:19 pm tarafından LeBronJames

» Kirk Lee Hammett ( Metallica )
---Nam-ı Kemal Fıkaraları(terbıyesız bayanlar gırmesın ) en buyuk yalan Icon_minitimePtsi Ekim 06, 2008 7:57 pm tarafından Admin

» Matias Emilio Delgado
---Nam-ı Kemal Fıkaraları(terbıyesız bayanlar gırmesın ) en buyuk yalan Icon_minitimePtsi Ekim 06, 2008 7:56 pm tarafından Admin

Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum

---Nam-ı Kemal Fıkaraları(terbıyesız bayanlar gırmesın ) en buyuk yalan

2 posters
YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

---Nam-ı Kemal Fıkaraları(terbıyesız bayanlar gırmesın ) en buyuk yalan Empty
MesajKonu: ---Nam-ı Kemal Fıkaraları(terbıyesız bayanlar gırmesın ) en buyuk yalan   ---Nam-ı Kemal Fıkaraları(terbıyesız bayanlar gırmesın ) en buyuk yalan Icon_minitimePaz Ekim 05, 2008 7:46 pm

PADİŞAH EN ÇOK YALAN SÖYLEYENE KIZINI VERECEKMİŞ

ADAMIN BİRİ BAŞLAMIŞ BİR GÜN OKYANUSUN ORTASINDA BİR GEMİDE 1000 KİŞİYİZ GEMİ BATMAK ÜZERE TABİKİ BUKADAR
KİŞİYİ ÖLÜME TERK EDERMİYİM DEMİŞ

PADİŞAH NE YAPTIN DER

HEMEN SIÇTIM SIÇTIM BOKTAN ADA YAPTIM HERKES KURTULDU

PADİŞAH GÜLMÜŞ SIRA NAMIK KEMALE GELMİŞ

NAMIK KEMAL BAŞLAMIŞ BİR GÜN BİR KAYIKTA 1000 KİŞİYİZ KAYIK BATMAK ÜZERE TABİKİ BUKADAR KİŞİYİ ÖLÜME TERK EDERMİYİM

PADİŞAH SORAR SEN NEYAPTIN

HEMEN YARRAĞIMI ÇIKARDIM BOĞAZ KÖPRÜSÜNE UZATTIM KÖPRÜ YAPTIM HERKES KURTULDU

PADİŞAH GÜLMÜŞ BUKADARDA YALAN OLMAZ DEMİŞ

NAMIK KEMAL DA OKADAR BÜYÜK GÖTE BU KADAR BÜYÜK ****** LAZIM DEMİŞ.
https://hayatioyna.yetkin-forum.com
Rock4Ever

Rock4Ever

---Nam-ı Kemal Fıkaraları(terbıyesız bayanlar gırmesın ) en buyuk yalan Empty
MesajKonu: Geri: ---Nam-ı Kemal Fıkaraları(terbıyesız bayanlar gırmesın ) en buyuk yalan   ---Nam-ı Kemal Fıkaraları(terbıyesız bayanlar gırmesın ) en buyuk yalan Icon_minitimePaz Ekim 05, 2008 8:44 pm

lol! demekten kendimi alamıyorum Very Happy

---Nam-ı Kemal Fıkaraları(terbıyesız bayanlar gırmesın ) en buyuk yalan
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ---Nam-ı Kemal Fıkraları (terbiyesız kızlar gırmesın)
» ---Nam-ı Kemal Fıkraları---(terbiyesız kızlar gırmesın)(MÖNÜ)
» ---Nam-ı Kemal---(terbıyesız kızlar gırmesın)(kralıcenın sorusu)