Buluşma Noktanız
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Buluşma Noktanız

Yeni Buluşma Noktanız

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
En iyi yollayıcılar
Admin
cuma duası...çok güzel bir dua...okuyun lütfen... I_vote_lcapcuma duası...çok güzel bir dua...okuyun lütfen... I_voting_barcuma duası...çok güzel bir dua...okuyun lütfen... I_vote_rcap 
modokol
cuma duası...çok güzel bir dua...okuyun lütfen... I_vote_lcapcuma duası...çok güzel bir dua...okuyun lütfen... I_voting_barcuma duası...çok güzel bir dua...okuyun lütfen... I_vote_rcap 
Rock4Ever
LeBronJames
haskoy
En son konular
» Evlenilecek Kız Modeli ( okuyun sızde boyle kız ıstersınız) :D
cuma duası...çok güzel bir dua...okuyun lütfen... Icon_minitimeÇarş. Ekim 22, 2008 6:54 pm tarafından Admin

» Doğum Tarihinizi Yazın Herşeyi Öğrenin Neler Neler Söylüo Maşallah
cuma duası...çok güzel bir dua...okuyun lütfen... Icon_minitimeÇarş. Ekim 08, 2008 10:03 am tarafından LeBronJames

» Foruma Giriş Sayfası Eklendi(Lütfen Deneyin)
cuma duası...çok güzel bir dua...okuyun lütfen... Icon_minitimePtsi Ekim 06, 2008 11:24 pm tarafından LeBronJames

» GTA Grand Theft Auto: San Andreas - Superman Olma
cuma duası...çok güzel bir dua...okuyun lütfen... Icon_minitimePtsi Ekim 06, 2008 9:29 pm tarafından LeBronJames

» Alexsandro de Souza (nam-ı deger ALEX )
cuma duası...çok güzel bir dua...okuyun lütfen... Icon_minitimePtsi Ekim 06, 2008 9:25 pm tarafından LeBronJames

» Temel Fıkraları---verdim ama
cuma duası...çok güzel bir dua...okuyun lütfen... Icon_minitimePtsi Ekim 06, 2008 9:21 pm tarafından LeBronJames

» Temel Fıkraları---uy paralar
cuma duası...çok güzel bir dua...okuyun lütfen... Icon_minitimePtsi Ekim 06, 2008 9:19 pm tarafından LeBronJames

» Kirk Lee Hammett ( Metallica )
cuma duası...çok güzel bir dua...okuyun lütfen... Icon_minitimePtsi Ekim 06, 2008 7:57 pm tarafından Admin

» Matias Emilio Delgado
cuma duası...çok güzel bir dua...okuyun lütfen... Icon_minitimePtsi Ekim 06, 2008 7:56 pm tarafından Admin

Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum

cuma duası...çok güzel bir dua...okuyun lütfen...

2 posters
YazarMesaj
modokol

modokol

cuma duası...çok güzel bir dua...okuyun lütfen... Empty
MesajKonu: cuma duası...çok güzel bir dua...okuyun lütfen...   cuma duası...çok güzel bir dua...okuyun lütfen... Icon_minitimeC.tesi Ekim 04, 2008 10:47 am

Cuma Duasi...................
......bismillahirrahmanirrahim.........

Lailahe Illallah Cumanin Sebebiyle,muhammedürresulullah Gerek Yüzün Gölgesiyle,dünya Ve Ahiret Muradimi Ver,melekler Duasiyla.ya Vedüdüm Ente Maksudum.kulhuvallahü Ehad Binbir Isminden Medet, Yetiş Muhammed
Kulhuvallahü Ehad Binbir Kere Ya Samed.cennet Kapilarini Aç,benim Günahimdan Geç.benim Günahim Var Ise,senin Gibi Hakk'im Var.muhammed Aleyhisselam Gibi Dostum Var.ilahi Kabre Vardiğim Gece Lütfeyle Yalniz Kaldiğim Gece,bilmediğimi Bildir,kabrimi Nur Ile Doldur,kevser şarabina Kandir,ulu Cemalini Göster.estağfirullah Istiğfarin Ben Zayif Günahkarim.ya Celil Ya Cabbar Sen Bağişla Günahim.ya Sattar,ilahi Cennet Cemalini Göster Bana,gece Gündüz Yalvaririm Sana,dünya Ve Ahiret Muradimi Ver Bana.rabbim Allah,fikrim Zikrullah,kalbimde Resulullah.evvelim Allah,ahirim Allah.lailahe Illallah Muhammedürresulullah.cuma Günümüz Var,islam Dinimiz Var.muhammed Gibi şahimiz Var.allah Dedim Dostum,99 Ismine Mühür Vurdum üstüne.estağfirullah Ve Etübü Ileyk.sirrim Sübhanim Allah,derdim Dermanim Allah.gafil Kuluna Gam Düşmüş Yetiş Imdadimiza Ya Muhammed.kulhuvallahü Ehad Binbir Kere Ya Samed.keremler Kani Muhammed.umariz Senden şefaat.lailahe Illalahtir Sözüm,ihlas-i şerifte Yüzüm,ayetel Kürsi Hakki Için Sen Kabul Eyle Sözüm.bugün Cuma Günüdür,dinim Islam Dinidir.dinim Islam Dini Olduğuna,yedi Binin Hifzina Mühürledim üstüne.lailahe Illallah üç Muradim Var: Allah Biri,cennet Biri,irmak Biri.didarini Aç Cemalini Göster. Ya Resulullah, Ya Rabbena Her Halim Malumdur Sana.gece Gündüz Yalvaririm Ben Sana,daima Muhtacim Cemalini Göster Bana.cennetine Davet Et.allahim Kanaat,kabrimizde Rahatlik,sirat Ta Selamet,tatli Canimiz Sana Emanet.son Nefesimizde Selametler Ihsan Eyle,kabir Sualimizi Ve Dualarimizi Asan Eyle,cennetinle Cemalini Cümleyle Beraber Bana Da Nasip Eyle.lailahe Illallah Selalar Duasi Için,muhammedürresullullah Arş-i Ala Gölgesi Için,hastalara şifa,cümleyi Hasretlerine Kavuştur,muratlarina Erdir Selalar Duasi Için. Bir Allah Ismin, Ya Resullullah, Ya Celil Etme Sefil.gönder Delil.ilahi Ya Rabbi,hacetimizi Rahmet Deryasina Ulaştir,duaya Açilan Elleri Icabete Eriştir.allahim Senden Başka Kimsemiz Yoktur.lailahe Illalah Arş-i Alaya,muhammedürresulullah şükür Mevlaya.gani Ya Allah Dualarimizin Kabul Olmasini Isterim.ya Rabbi Ya Rabbena Herhalim Malumdur Sana.inayet Eyle Yüzbin Kere Hamd Ederim Sana.cenneti Ala Da Cemalini Göster Bize.lailahe Illalah Günahlarimizi Af Eyle.muhammedurresulullah Makamimizi Nur Eyle.ilahi Ya Rabbim Son Nefesimde Kendime Hakim Olmadiğim Zaman Bu Duami Sana Emanet Ederim,erde Geçte,dağda,taşta Sen Yetiştir.ya Muhammed Selatü Selaya Yolladim Mevla Ya. Sen Benim Muradimi Ver Allahim Gelecek Cumaya.lailahe Illallah Kalbimizi Karartma ,lailahe Illallah Rizkimizi Azaltma,lailahe Illallah Kabrimizi Daraltma,senden Başka Kapi Aratma,lailahe Illallah Imanla Sabir,muhammedürresulullah Azapsiz Kabir.allahim Bizi Af Eyle,rizkimizi Bol Eyle,kabrimizi Nur Eyle.kabre Girdiğim Zaman Sual Meleklerini Asan Eyle.evvelim Allah,ahirim Allah,kalbimde Beytullah.lailahe Illallah Muhammedürresulullah.eşhedüenla Ilahe Illallah Ve Eşhedü Enne Muhammeden Abdühü Ve Resulühü Diyerek çene Kapamak Nasip Eyle Ya Rabbi.allahim şeytanin şerrinden,düşmanin Mekrinden,bilhassa Nefsimizin şerrinden,kabirdeki Yilanlardan,çiyanlardan,ölümün Dehşetinden,kabrin Vahşetinden,siratin Zulmetinden Muhafaza Eyle.ölümün Hayirlisini,üç Aylarin Birisini,yasin In Yarisini Okurken ölmek Nasip Eyle Ya Rabbim......el Fatiha....meassalevat....
Admin

cuma duası...çok güzel bir dua...okuyun lütfen... Empty
MesajKonu: Geri: cuma duası...çok güzel bir dua...okuyun lütfen...   cuma duası...çok güzel bir dua...okuyun lütfen... Icon_minitimePaz Ekim 05, 2008 11:45 am

saolasın bro eywallah .
https://hayatioyna.yetkin-forum.com

cuma duası...çok güzel bir dua...okuyun lütfen...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Evlenilecek Kız Modeli ( okuyun sızde boyle kız ıstersınız) :D
» Foruma Giriş Sayfası Eklendi(Lütfen Deneyin)